6 thoughts on “Tylne lampy LED matrix A6 C8 (4K) – PR 8SQ”

 1. Hi, I’m looking for a way to have the reverse signal in the front. Could you help me? I cannot find any signal from the comfort control unit.
  Thanks

  Ciao, sto cercando il modo di avere nell’anteriore il segnale retromarcia. Mi potresti aiutare? dalla centralina comfort non riesco a trovare alcun segnale.
  Grazie

  1. Ciao
   Mi sembra che l’unico segnale di retromarcia „analogico” sarà nel controller comfort nella parte posteriore nel bagagliaio sotto il pavimento, ovvero il cavo dal controller alla lampada alla lampadina dal retro.

 2. Czołem,
  Właśnie przymierzam się do upgrade’u świateł ponieważ mam niestety te podstawowe. Przód ogarną mi goście z Piły i ponoć jest tylko kombinacja z wtyczką, ale chciałbym zrobić też tył. Z tego co rozumiem, to wystarczy tylko pozmieniać te kabelki wg schematu (4pin->6pin) i nie jest potrzebna żadneazmiana w oprogramowaniu? Z tego by wynikało, że to w samej lampie jest moduł odpowiedzialny za animację/pływanie kierunkowskazów?
  Dzięki za pomoc,
  Maciek

  1. Witam. Niestety za animacje i obsługę świateł raczej (na 99% – bo robiłem tylko schemat) odpowiada moduł komfort (46). Jestem prawie pewien, że oprócz przewodów trzeba jeszcze wymienić moduł komfort, zdjąć z niego ochronę komponentu i zrobić kodowanie/adaptację/parametryzację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 − = 62